albumy fotograficzne

Znakomite zdjęcia wymagają nietuzinkowej oprawy. Nasze albumy to najwyższej jakości produkt, wykonany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta. Nie ma tutaj mowy o żadnym kompromisie.

Poniżej prezentujemy tylko część tego, co możemy dla Was wyczarować.

Skóra ecru, kontrastujący z nią brązowy materiał, okno zdjęciowe na opakowaniu oraz albumie. Rozkładówki albumu rozkładają się na płasko, projekt naświetlany na grubych, sztywnych kartach o oszałamiającym rozmiarze 30x60cm. Cały reportaż mieści się na szybkim nośniku USB 3.0 o pojemności 16GB.

Wytworna klasyka. Stonowana szarość, materiał przeszywany dla dodatkowego efektu srebrną nicią oraz dopieszczony oryginalnymi kryształkami swarovskiego. Grawer laserowy na opakowaniu oraz albumie. Oczywiście album z rozkładówkami w naszym ulubionym formacie 60×30 cm oraz szybkim, pojemnym nośnikiem pendrive na Wasze zdjęcia.

Klasyczna biel, stylowy grawer na akrylu. Całość uzupełnia szary materiał opakowania.

Możliwości łączenia różnych materiałów (skóra naturalna, skóra ekologiczna, wysokiej jakości tkanina introligatorska) oraz ich kolorystki jest wiele. Same okładki mogą posiadać różne układy okienek ze zdjęciami, wstawki ze szkła akrylowego, grawery oraz indywidualne stemple. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

CudowneWspomnienia.pl to fotograf i kamerzysta na Twój ślub i wesele. Wykonujemy zlecenia głównie na terenie województwa wielkopolskiego oraz  dolnośląskiego. Najczęściej są to miasta Poznań, Wrocław, Jarocin, Krotoszyn, Pleszew, Milicz, Rawicz, Leszno. Jeżeli mieszkacie w innym rejonie – nic nie szkodzi, dojeżdżamy w każdy zakątek kraju… jak i nieco dalej 🙂