film / reportaż / klip

Pewnie nie raz próbowaliście obejrzeć od deski do deski 3-4 godzinny film z wesela. Nie udało się?

Dlatego proponujemy ok. 40-90 min. ciekawego filmu, zarejestrowanego dwiema kamerami (nowoczesne lustrzanki HD). Gdzie akcja ciekawie się toczy, a kadry często się zmieniają.

W tym ważnym dla Was dniu aby oszczędzić Wam dodatkowego stresu podczas ślubu i wesela, staramy się „nie przeszkadzać”. Próbujemy uchwycić te wspaniałe chwile w naturalny sposób, bez większego ustawiania. Do każdego zadania podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zawsze staramy się dostosować do życzeń i fajnych pomysłów proponowanych przez Młodą Parę. Gwarantujemy doświadczenie i nieszablonowy montaż. Każdy film jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. W naszych realizacjach nie znajdziecie „ozdobników” w postaci kiczowatych animacji.

Do filmowania używamy profesjonalnych cyfrowych kamer i aparatów Full HD. Korzystamy również z dodatkowych stabilizacji kamery w ruchu oraz jazdy kamerowej. Dźwięk rejestrowany jest za pomocą dodatkowych profesjonalnych mikrofonów oraz cyfrowych rejestratorów dźwięku. Nasi operatorzy na bieżąco śledzą nowości na rynku i podnoszą swoje kwalifikacje.

Realizujemy zlecenia głównie na terenie Wielkopolski oraz Dolnego Śląska. Pochodzimy z Jarocina i to właśnie w Jarocinie stawialiśmy swoje pierwsze kroki w branży. Naturalnym jest więc, że najczęściej tutaj filmujemy zdobywając co raz większe grono zadowolonych klientów. Bardzo często pojawiamy się w bliższej (Ostrów Wlkp., Kalisz, Milicz, Krotoszyn) jak i dalszej okolicy (Poznań, Wrocław). Nasza praca wymaga dużej mobilności, więc tak na prawdę miejsce wykonywania zlecenia nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia.

Skontaktuj się z nami aby poznać całą ofertę. Zajrzyj również do działu FAQ, aby przeczytać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Poznaj nasze realizacje filmowe

Gosia & Hubert

Martyna & Andrzej

Alicja & Hubert

Magda & Michał

Ania & Przemek

Agata & Wojtek

Justyna & Krzysztof

Daria & Kamil