Skip to content

Film

Pewnie zastanawialiście się, a może właśnie w tej chwili zadajecie sobie pytanie: czy chcemy film z naszego ślubu i wesela. Nie martwcie się, ułatwimy Wam podjęcie tej decyzji! 🙂

Film, to piękne połączenie ruchomych obrazów, które otoczone dźwiękiem, dostarczą nam jeszcze większą dawkę emocji i sprawią, że nawet po latach możemy przeżywać ten wspaniały dzień.

Nie ma nic piękniejszego od wzajemnego ślubowania miłości. Celebrowanie jej z Wami to dla mnie ogromny zaszczyt. Pragnę w niepowtarzalny sposób uchwycić moment, w którym rozpocznie się Wasze wspólne życie. Radość nowożeńców i łza kręcąca się w oku podczas oglądania filmu, to dla mnie największa satysfakcja i motywacja do dalszego doskonalenia naszej pracy.

Pewnie nie raz próbowaliście obejrzeć 3-godzinny film z wesela. Nie udało się? W zależności od wybranej opcji proponujemy od 30 do 90 minut filmu, pełnego różnorodnych kadrów. Reportaż wykonywany przez dwóch operatorów może zarejestrować równocześnie wiele filmowych ujęć, z innej perspektywy. W efekcie uzyskujemy materiał pełen akcji, składający się z najważniejszych chwil, od wzruszających po te zabawne, które wywołują uśmiech na Waszych twarzach.

Pracując dyskretnie, chcę oszczędzić Wam dodatkowego stresu, a wszystkie ważne momenty staram się uchwycić w sposób naturalny. Zawsze staram się dostosować do życzeń i kreatywnych pomysłów proponowanych przez Parę Młodą. Dbam o to, aby każdy film był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Poznaj nasze realizacje filmowe