Skip to content
Fotograf Jarocin, Pleszew, Krotoszyn. Zdjęcia z Twojego ślubu, wesela, sesje plenerowe

FAQ

Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie zdjęć i filmu z Waszego ślubu oraz wesela


Pełen reportaż obejmuje wszystkie elementy ślubu. Spotykamy się na Waszych przygotowaniach, około 2 godziny przed ceremonią a kończymy o północy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji do 12 godzin od rozpoczęcia zlecenia.

Czas rozpoczęcia oraz pozostałe składowe reportażu uzgadniamy indywidualnie, zgodnie z Waszymi wymaganiami.

Podstawą rezerwacji wybranego terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku.

Jak wygląda kwestia płatności?

Po podpisaniu umowy wpłacany jest zadatek w wysokości 30% wartości zlecenia. Reszta płatności do 7 dni od zakończenia reportażu.

Co w przypadku gdy mieszkamy daleko/po za granicami kraju. W jaki sposób możemy zarezerwować usługę?

Mailowo ustalamy warunki zlecenia. Podpisaną umowę wysyłamy na wskazany adres, Wy ją podpisujecie i odsyłacie kopię do mnie. W momencie otrzymania podpisanej umowy oraz wpłaty zadatku termin jest zarezerwowany.

Wiem, że nie wszyscy są przekonani co do zrobienia jakiejkolwiek sesji – „My nie potrafimy”, „Źle wychodzimy na zdjęciach”. Takie i podobne historie słyszę nader często. Absolutnie w nie nie wierzę 🙂 Wiem za to, że nie spotkaliście jeszcze osoby, która potrafi wykrzesać potencjał, jaki w Was drzemie!

W trakcie wesela zachęcam do wykonania mini sesji. Kilkadziesiąt minut na osobności, które pozwolą Wam złapać nieco oddechu i pobyć chwilę na osobności w całym tym weselnym zgiełku.

Czy oprócz obrobionych zdjęć dostaniemy również nieobrobione pliki, lub materiał filmowy przed montażem?

Nie, nie udostępniamy nieprzygotowanych, „surowych” materiałów.

Jaki jest obszar Waszego działania?

Pochodzimy z Jarocina (Wielkopolska) ale pracujemy na terenie całego kraju. Z racji zamieszkania jest to głównie obszar województwa wielkopolskiego – Poznań, Września, Swarzędz, Kalisz, Pleszew, Ostrów Wlkp, Krotoszyn oraz dolnośląskiego – Wrocław, Milicz, Trzebnica, Oleśnica. Oczywiście nie są to jedyne kierunki, docieramy w każdy zakątek naszego kraju.

Czy możemy sami wybrać zdjęcia lub ujęcia do filmu?

Zawsze słuchamy Waszych sugestii i uwzględniamy je podczas tworzenia reportażu, montowania filmu czy obróbki zdjęć. Lecz przy selekcji ujęć polecamy zdać się na nasze doświadczenie.

Jaki jest czas przygotowania filmu oraz zdjęć?

Jest to okres do sześciu miesięcy od zakończenia zlecenia. Czas ten potrzebny jest nam na staranne przygotowanie materiału.