Skip to content

Fotografia ślubna

Zlecenia fotografii ślubnej realizuję głównie na obszarze województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego.

Najczęściej pojawiam się w Jarocinie, Poznaniu i okolicach, Wrocławiu, Miliczu, Ostrowie Wlkp., Kaliszu, Krotoszynie. Oczywiście nie są to jedyne miasta, czy obszar wykonywania zdjęć. Jeżeli chcesz zaprosić mnie w inny zakątek kraju, to oczywiście z takiego zaproszenia skorzystam 🙂

Sesje plenerowe w górach czy nad morzem? Nie ma najmniejszego problemu!

Skąd pomysł na fotografię

Dlaczego chwyciłem za aparat? Też tak macie, że lubicie oglądać zdjęcia Waszych bliskich sprzed lat, sprzed wielu lat? Waszych krewnych, o których istnieniu przypominają jedynie pożółkłe fotografie? Wracacie do zdjęć z wakacji, które przecież tak niedawno się skończyły? Do tych wspaniałych chwil, które razem przeżywaliście? Chyba właśnie to skierowało mnie w stronę fotografii i pochłonęło bez reszty. Utrwalanie otaczającego świata, ludzi, ich emocji. Zdjęcia, które cieszą teraz, ale będą też wywoływać cudowne wspomnienia po latach.

To jest właśnie ten efekt. I nie ma tutaj znaczenia czy będą to zdjęcia reportażowe, czy idealnie wystylizowane zdjęcia studyjne. Fotografie z upływem lat, jak wino, dojrzewają. Nabierają wyjątkowej wartości. Prowadzą nas, nasze dzieci czy kolejnych potomków przez sentymentalną podróż. Opowiadają naszą, jak również ich własną historię. Taki ponadczasowy charakter fotografii jest dla mnie niezwykle pociągający a świadomość, że namacalna część mnie przetrwa bardzo długo, jest niezwykle ekscytująca.